Milka logo

Tukaj lahko izveste koga smo raznežili z našimi tedenskimi nagradami ter glavno nagrado.
Čestitamo srečnim zmagovalcem.

ZMAGOVALKA GLAVNE NAGRADE

NagradaIme in priimekKraj
Križarjenje v dvojeAlenka P.Zg. Besnica

TEDENSKI ZMAGOVALCI

V obdobju od 19.02. do 29.02.2024.

NagradaIme in priimekKraj
Domači kino projektorDolores S.Nova Gorica
Domači kino projektorHelenca J.Domžale
Milka paketDejan K.Ljubljana
Milka paketNina P.Malečnik
Milka paketKristian H.Maribor
Milka paketLea Š.Domžale
Milka paketMateja S.Celje
Milka paketPetra B.Domžale
Milka paketPolona R.Šentjanž

TEDENSKI ZMAGOVALCI

V obdobju od 12.02. do 18.02.2024.

NagradaIme in priimekKraj
Domači kino projektorJanez K.Velika Nedelja
Domači kino projektorZdravko A.Šmartno ob Paki
Milka paketBogdan S.Pragersko
Milka paketDušan G.Škofljica
Milka paketIrena P.Ljubljana
Milka paketTina J.Tržič
Milka paketMarko K.Domžale
Milka paketSelman Č.Kranj
Milka paketTerezija Z.Krška vas

TEDENSKI ZMAGOVALCI

V obdobju od 05.02. do 11.02.2024.

NagradaIme in priimekKraj
Domači kino projektorAsja K.Velika Nedelja
Domači kino projektorMetod L.Tržič
Milka paketAndraž K.Kobarid
Milka paketEva P.Mislinja
Milka paketNevenka M.Domžale
Milka paketRobert K.Laško
Milka paketMilhata Č.Kranj
Milka paketŠpela P.Domžale
Milka paketVita P.Ljubečna

TEDENSKI ZMAGOVALCI

V obdobju od 29.01. do 04.02.2024.

NagradaIme in priimekKraj
Domači kino projektorDenis F.Novo mesto
Domači kino projektorDževad Ć.Novo mesto
Milka paketUrban B.Domžale
Milka paketCvetka M.Jurovski Dol
Milka paketJelka M.Straža
Milka paketMeta C.Dol pri Ljubljani
Milka paketPavla K.Domžale
Milka paketRajko O.Zg. Besnica
Milka paketMojca H.Ursna sela

TEDENSKI ZMAGOVALCI

V obdobju od 22.01. do 28.01.2024.

NagradaIme in priimekKraj
Domači kino projektorDušan G.Škofljica
Domači kino projektorPrimož R.Jurovski Dol
Milka paketHelena J.Domžale
Milka paketJožica S.Zagorje ob Savi
Milka paketLučka V.Most na Soči
Milka paketAlojzij J.Vodice
Milka paketLilijana K.Radele
Milka paketMateja D.Šentjernej
Milka paketAnita M.Novo mesto

TEDENSKI ZMAGOVALCI

V obdobju od 15.01. do 21.01.2024.

NagradaIme in priimekKraj
Domači kino projektorAjda P.Mislinja
Domači kino projektorVida B.Ljubljana
Milka paketAnja M.Jurovski Dol
Milka paketInes M.Zgornja Kungota
Milka paketMateja N.Lukovica
Milka paketNebojša S.Bled
Milka paketPatricija D.Cerklje ob Krki
Milka paketSebastjan K.Most na Soči
Milka paketZvezdana V.Naklo